Ostatnie dostępne apartamenty premium Villa Park Gdynia!

Ostatnie dostępne apartamenty premium Villa Park Gdynia!

Inwestor i deweloper, Upside Property w kameralnej dzielnicy Działki Leśne w Gdyni realizuje inwestycję premium Villa Park. Apartamentowiec zlokalizowany jest na samej górze ulicy Wolności, tuż obok wejścia do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Usytuowanie apartamentowca z jednej strony w leśnej otulinie, z drugiej z widokiem na morze z górnej kondygnacji, stanowi o jego atrakcyjności. Właściwie po przekroczeniu progu domu, wejść będzie można na leśne szlaki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego lub w kilka minut przemieścić się autem na gdyńską plażę. 

Bliskość Śródmieścia Gdyni gwarantuje także dostęp do szerokiej oferty kulturalnej, usługowej, gastronomicznej miasta, a także komunikacji miejskiej. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się także przedszkole, szkoła podstawowa oraz liceum.

W zaprojektowanym ze szczególną starannością przez cenione trójmiejskie studio projektowe Roark Studio trzykondygnacyjnym budynku powstaje zaledwie sześć komfortowych apartamentów premium.

Najbardziej wyeksponowane elementy elewacyjne zostaną wykonane z betonu architektonicznego o unikalnej fakturze. W budynku powstanie przestronna podziemna hala garażowa, połączona z piętrami mieszkalnymi windą.

Informacje o aktualnej ofercie Villa Park dostępne są na stronie www Upside Property oraz w biurze sprzedaży pod nr. tel.: +48 724 880 084. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Hit enter to search or ESC to close.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x