Inwestor i deweloper, Upside Property rozpoczął sprzedaż apartamentów inwestycji Villa Park w Gdyni.

Villa Park zlokalizowana jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu Gdyni, na wzniesieniu ul. Wolności w dzielnicy Działki Leśne.

Usytuowanie apartamentowca z jednej strony w leśnej otulinie, z drugiej z widokiem na morze z górnej kondygnacji, stanowi o jego atrakcyjności. Właściwie po przekroczeniu progu domu, wejść będzie można na leśne szlaki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego lub w kilka minut przemieścić się autem na gdyńską plażę. Bliskość Śródmieścia Gdyni gwarantuje także dostęp do szerokiej oferty kulturalnej, usługowej, gastronomicznej miasta, a także komunikacji miejskiej. W niewielkiej odległości od inwestycji znajduje się także przedszkole, szkoła podstawowa oraz liceum.

W kameralnym, trzykondygnacyjnym budynku powstaje zaledwie sześć komfortowych apartamentów premium. Villa Park została zaprojektowana z niezwykłą starannością. Najbardziej wyeksponowane elementy elewacyjne zostaną wykonane z betonu architektonicznego o unikalnej fakturze. W budynku powstanie przestronna podziemna hala garażowa, połączona z piętrami mieszkalnymi windą.

Informacje o aktualnej ofercie Villa Park dostępne są na stronie www Upside Property oraz w biurze sprzedaży pod nr. tel.: +48 724 880 084. 

 

4.4 7 votes
Article Rating