W leśnej oazie a przy tym z widokiem na centrum i morze. Taką wyjątkową lokalizacją może poszczycić się projekt realizowany właśnie przez inwestora oraz dewelopera, Upside Property

 

Villa Park to wyjątkowy kompleks apartamentowy położony w Gdyni w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, na wzgórzu w ostatniej linii zabudowy przy ul. Wolności.

Lokalizacja jest niezwykle kameralna zachowując jednocześnie bliskość śródmieścia.
Villa Park jest dobrze skomunikowana z miastem. Charakteryzuje się łatwym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną – autobusami, trolejbusami oraz koleją miejską. Małe natężenie ruchu w okolicy oraz spokój bezpośredniego sąsiedztwa Parku Krajobrazowego stanowią o wyjątkowym komforcie życia w tej lokalizacji.

 

Kameralnie i komfortowo.  

Kompleks apartamentów Villa Park powstaje z myślą o stworzeniu kameralnej przestrzeni do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi ciesząc się urokami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z jednoczesnym komfortowym dostępem do centrum miasta.

W budynku zaprojektowano dużo przeszkleń okiennych oraz balkonowych podkreślając w ten sposób atuty lokalizacji,  w tym bezpośrednie sąsiedztwo lasu.

Kameralny charakter zamieszkiwania zapewnia ilość jedynie 6 przestronnych, funkcjonalnych apartamentów w budynku liczącym dwa piętra. Na parterze dostępne są mieszkania z ogródkami, na piętrach przestrzenne balkony/tarasy.

W budynku znajduje się przestronne lobby oraz winda, podziemna hala garażowa. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska.

 

Upside Property jest inwestorem, deweloperem oraz profesjonalnym zarządzającym inwestycjami w nieruchomości komercyjne, świadczącym pełen zakres development & asset management.
Aktywnie działając na rynku od ponad 20 lat, Upside Property dysponuje jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce zespołów w zakresie zarządzania, najmu oraz developmentu nieruchomości komercyjnych.
Firma zarządza z sukcesem portfelem nieruchomości własnych, a dzięki wieloletnim relacjom partnerskim, także inwestycjami z udziałem inwestorów zewnętrznych na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
Jako uznanie profesjonalizmu działalności, Upside Property otrzymało jedną z pierwszych w Polsce decyzję KNF pozwalającą na zarządzanie funduszami nieruchomościowymi.

0 0 vote
Article Rating