W tym miesiącu listę salonów Designer Outlet Gdańsk poszerzył pop up Tommy Hilfiger. To już kolejny punkt, w którym klienci centrum mogą znaleźć ubrania znanej i cenionej marki. Otwarcie wpisuje się w konsekwentnie realizowaną strategię umacniania oferty premium dostępnej w outletach zarządzanych przez ROS Retail Outlet Shopping.

Od swojej premiery marka Tommy Hilfiger zachwyca unikalnym połączeniem nawiązań do klasyki amerykańskiego stylu i inspiracjami pop kulturą. Szeroka oferta ubrań i dodatków w stylu smart casual i athleisure, w tym kultowych koszul i t-shirtów, charakteryzuje się doskonałym wykonaniem i najwyższą jakością, dzięki którym Tommy Hilfiger zaskarbił sobie serca fanów mody na całym świecie. Teraz klienci Designer Outlet Gdańsk mogą odkryć propozycje marki w drugim salonie na terenie centrum.

Nowy, tymczasowy salon Tommy Hilfiger w Designer Outlet Gdańsk został otwarty w na początku października. Pop-up store dołączył do funkcjonujacego od dawna butiku marki i tym samym uzupełnił ofertę „last pieces” tego amerykańskiego domu mody. W pop upie o powierzchni 145,53 mkw. dostępne są damskie i męskie kolekcje kultowego brandu, w cenach zawsze niższych od 30 do co najmniej 70%.

Premiera nowego formatu salonu Tommy Hilfiger to kontynuacja przyjętej przez ROS Retail Outlet Shopping, zarządcę centrów Designer Outlet, strategii umacniania portfolio marek premium.

0 0 vote
Article Rating