Aromatyczny bulion, który gotuje się dla Gości ponad 24 godziny, świeże warzywa i sprężysty makaron – zapraszamy w podróż z Meso Ramen! Meso Ramen to restauracja, która mieści się na gdańskim Przymorzu, a dokładniej przy ulicy Obrońców Wybrzeża 17/4. Jest to miejsce, w którym możecie przenieść się na chwilę do Kraju Kwitnącej Wiśni i spróbować orientalnych smaków z dodatkiem całego gara pasji do japońskiej kuchni.

Legendy o „wielkiej misce szczęścia” krążą po całym mieście, bo tylko tutaj możecie dostać tak nieziemsko pyszny Ramen – również vege!

Oprócz tego w Meso Ramen znajdziecie również w formie przystawek takie smaczki, jak na przykład GOMA WAKAME – orzeźwiająca sałatka z 7 rodzajów alg morskich czy GYOZA  – japońskie pierożki wypełnione farszem do wyboru.

Do dań koniecznie dobierzcie napoje sprowadzane prosto z Japonii. Na pewno zaciekawi Was sposób otwierania oranżady Ramune lub smak warzonego na ryżu piwa Kirin Ichiban.

Projekt Meso powstał pięć lat temu w czasie podróży właściciela i zarazem szefa kuchni, Macieja Krawczuna, po Azji. To właśnie Ramen postawił go na nogi po imprezowej nocy i sprawił, że Maćkowi narodził się najlepszy pomysł na uszczęśliwianie innych ludzi. Tak właśnie otworzył się Mesobox – foodtruck, który był początkiem całego projektu. Z tego względu, że Maciej znany jest ze swojego uporu i dążeniu do celu, mała restauracja na kółkach ewoluowała w miejsce, o którym właśnie piszemy – Meso Ramen.

To jeszcze nie wszystko, bo Meso Ramen można również znaleźć w Stacji Foodhall na gdańskim Wrzeszczu, co więcej – w towarzystwie Meso Gyoza. Przygotujcie się, bo o Meso będzie jeszcze głośniej. Rozwijają się przez cały czas i już niedługo z pewnością zaskoczą Was czymś nowym.

 

3.7 3 votes
Article Rating