Obecnie panująca sytuacja w znacznym stopniu ogranicza możliwości podróżowania i wydawałoby się, że tym samym nie mamy możliwości doświadczać kuchni innych regionów. Nic bardziej mylnego! Czy wiesz o tym, że w Trójmieście istnieje restauracja, która jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, przeniesie Cię w świat kulinarnych doznań i smaków słonecznej Italii? Zapraszamy do Andiamo a Roma!

Byliście już w Andiamo a Roma i próbowaliście nowości z menu? Jeśli nie, koniecznie musicie odwiedzić to miejsce i skosztować wyjątkowych dań tworzonych na bazie oryginalnych włoskich receptur i składników.

Zabierzcie ze sobą na wynos prawdziwą włoską frittatę, zupę vege czy frutti di mare, klopsiki, lasagne i rozpływające się w ustach tiramisu ♥️

É delizioso! – to jest po prostu pyszne! 👌


Skąd pomysł na taką restaurację?

Część naszego teamu to rodowici włosi. Urzekło nas to, że w Rzymie na każdym rogu można zjeść pyszną, pachnącą pizzę na kawałki, dlatego postanowiliśmy przenieść część tych smakowitych Włoch do jednego z najpiękniejszych polskich miast – Gdyni.

Przepis na sukces?

Receptura na naszą pizzę jest ściśle tajna, ale naprawdę zrobiliśmy wszystko, aby była jak najlepsza! Podróżowaliśmy po Włoszech i przywieźliśmy dla Was takie produkty jak mąkę od rodzinnej firmy z prowincji Frosinone, która już od trzech pokoleń pracuje nad jej jakością a dziś jest liderem we Włoszech i na świecie.  Chcieliśmy, aby wędliny i sery posiadały oryginalny znak jakości (DOC; IGP) i dlatego Prosciutto i Grana Padano przywieźliśmy z Parmy, mortadelę z Bolonii, salami z Kalabrii i Neapolu, gorgonzolę z Mediolanu, sól z Trapani na Sycylii, a pomidory z regionu Pulia. Serwujemy również pyszną, włoską kawę.

Dlaczego Wasza pizza jest taka dobra?

Mamy duże doświadczenie, odpowiednie kursy i szkolenia…ale nie to nas wyróżnia.
Nasz team to ludzie, którzy znają się od wielu, wielu lat – małżeństwa, rodzina i dobrzy przyjaciele. Postanowiliśmy połączyć polsko-włoskie siły: miłość do Rzymu i Polski,  miejsc które znamy i uwielbiamy. Oprócz dobrego smaku chcemy przekazać Wam naszą energię, entuzjazm i pozytywne emocje.

Najwyższa jakość składników, miła obsługa i świetny włoski klimat? To właśnie kwintesencja Andiamo a Roma!

Serdecznie zapraszamy! 🙂

 

0 0 vote
Article Rating