Jak często zdarza Ci się kupować sukienkę tylko na jeden wieczór? Wesele przyjaciółki, urodziny, a może bal sylwestrowy? Na każdym z tych wydarzeń chcesz wyglądać pięknie i oczywiście niepowtarzalnie. W końcu to żadna frajda chodzić na wszystkie imprezy w tej samej sukience… Ale co na to Twój portfel? 

W tym momencie pomocną dłoń wyciąga do Ciebie trójmiejska wypożyczalnia sukienek ALISU, gdzie znajdziesz kreacje na dosłownie każdą okazję. Wesele, sylwester, a nawet uroczyste urodziny dziadka. Z pomocą stylistki, znajdziesz sukienkę idealną dla siebie, za jedynie ułamek jej katalogowej ceny! Wypożyczalnia ALISU, posiada w swojej ofercie ponad 80 sukienek o różnych fasonach oraz szerokim przekroju rozmiarów, aby każda z klientek mogła poczuć się wyjątkowo i pięknie. Nie tylko idealne modelki o kształcie klepsydry ;-).

Jak to działa?

Nic prostszego! Na stronie www.alisu.pl znajdziesz pełną ofertę wypożyczalni. Możesz od razu zamówić wybraną przez siebie kreację lub skontaktować się ze stylistką, która przyjedzie do Twojego domu z wybranymi przez Ciebie kreacjami. Czy to nie cudowne, móc przebierać wśród sukienek i od razu dobierać buty oraz dodatki z własnej garderoby? Kiedy już podejmiesz decyzje co do stylizacji na zbliżającą się imprezę, sukienka zostanie razem z Tobą, a zwrócisz ją w najbliższy poniedziałek po wydarzeniu.
Dodatkowo, nie musisz zamartwiać się uszkodzeniami oraz praniem. Cena wypożyczenia zawiera koszty ubezpieczenia na wypadek drobnych poprawek krawieckich, a także czyszczenia chemicznego. Jedyne co musisz, to czuć się wyjątkowo i przyciągać spojrzenia olśniewającym wyglądem! 😉

ALISU to prawdziwa modowa rewolucja! Wypożyczanie sukienek jest proste i wolne od ryzyka, a do tego świetnie wpisuje się w trend zrównoważonej mody – proekologicznych działań, aby raz wytworzona odzież służyła jak najlepiej i jak najdłużej. Jesteście przekonane? My bardzo! 🙂

 

0 0 vote
Article Rating