Designzoo to coś więcej niż sklep. To miejsce, w którym możesz się zainspirować, zachwycić i wyciszyć. Oświetlenie, które poprawia nastrój. Sofy, na których aż chce się posiedzieć nieco dłużej. Przedmioty codziennego użytku, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne.

To tu z pasją selekcjonowane są meble, artykuły dekoracyjne, oświetlenie oraz akcesoria od międzynarodowej sławy projektantów. To tutaj, w jednym miejscu spotykają się ikony designu i przyszłe klasyki. Poznaj skandynawski klimat w najlepszym możliwym wydaniu. Misją Designzoo jest stworzenie kolekcji, w której każdy, niezależnie od wieku, odnajdzie coś dla siebie. Od klasyków wzornictwa po współczesny, wręcz minimalistyczny design.

Znajdziesz tu projekty najlepszych, światowej sławy twórców. Firma współpracuje ze skandynawskimi markami, które na pierwszym miejscu stawiają jakość, funkcjonalność i unikatowy design. Produkty, które znajdziesz w ofercie to coś więcej niż meble.

Designzoo jest oficjalnym dystrybutorem światowej klasy marek, takich jak między innymi &Tradition, Louis Poulsen, by Lassen, String, Muuto czy Carl Hansen & Søn. Ponadto, znajdziesz tu kolekcję autorskich mebli designzoo i sof designzoo sofas.

To marki, które zwracają uwagę nie tylko na aspekty wizualne, ale także etyczne. Projekty powstają w sposób zrównoważony, z poszanowaniem środowiska i wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wszystko to składa się na wyjątkowość mebli, które znajdują się w ofercie.

Dodatkowo, znajdziesz tu prawdziwe perełki skandynawskiego designu, czyli kolekcję designzoo vintage. Skandynawskie meble vintage, które pamiętają salony, sypialnie i inne wnętrza z minionego stulecia. Te stare meble, mimo dość sędziwego wieku, pięknie opowiadają swoją historię. Są pieczołowicie odnowione, ale z poszanowaniem ich przeszłości. Noszą na sobie ślady użytkowania – każda rysa, zadrapanie, czy cień dodaje im szlachetności.

Właścicielami sklepu jest polsko-duńskie małżeństwo, Karolina i Thomas Szwed-Ørneborg. To oni z pasją i zaangażowaniem tworzą przestrzeń, w której każdy może pokochać skandynawski design.

Designzoo to sklep, który inspiruje i mile zaskakuje. Proponuje jak stylowo, lekko i funkcjonalnie urządzić dom, mieszkanie czy pobudzające do wyobraźni miejsce pracy. W sklepie, przy aromatycznej filiżance kawy, można zachwycić się ponadczasowym designem.

Adres: Aleja Niepodległości 606/610, 81-855 Sopot

Polecamy również fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, gdzie codziennie umieszczane są inspirujące zdjęcia oraz specjalnie przygotowane oferty. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Instagram: @designzoopl #designzoo oraz @designzoo_vintage #designzoovintage

Facebook: @designzoo.poland

 

0 0 votes
Article Rating