Urządzasz dom, projektujesz wnętrza zawodowo, a może zwyczajnie pasjonuje Cię design? Aranżacja wnętrz wcale nie musi być trudna, ale dobrze jest czerpać inspiracje z wyjątkowych miejsc, które pozwolą na rozpoznanie własnych potrzeb i pobudzą nasz zmysł estetyczny. Mesmetric Atelier przy al. Zwycięstwa 187 w Gdyni to jeden z najlepszych showroomów wnętrzarskich w Polsce – zdecydowanie musisz odwiedzić to miejsce!

Mesmetric został założony przez Helenę Raczyńską-Pachut i Wiolettę Lenczowską,  dwie entuzjastki designu, które postanowiły zmienić swoją pasję w sposób na życie. Dekadę temu jako pierwsze promowały wzornictwo skandynawskie na polskim rynku. Z czasem, podróżując po najważniejszych targach w Paryżu, Mediolanie, odwiedzając fabryki, postanowiły zawalczyć o możliwość współpracy z najlepszymi markami ze świata. I dopięły swego! Dziś w swoim portfolio zgromadziły topowe światowe brandy, które reprezentują jakość, innowacyjność i wielopokoleniową tradycję.

W gdyńskim showroomie ekspozycję zaaranżowano z projektów flagowych marek Mesmetric, których osobowość definiuje: ponadczasowa elegancja (Poliform, Flexform), design z pasją (Vitra), najlepsze rzemiosło (Baxter, Giorgetti) połączone z nutką mody (Gubi) czy ekstrawagancji (Moooi) oraz selekcja doskonałego oświetlenia (Flos). Wchodząc tam, możemy nie tylko przetestować dany mebel, obejrzeć z bliska detale, zapytać konsultantów o wszelkie możliwe warianty, ale z łatwością wyobrazić sobie zestaw skomponowany według najnowszych trendów we własnym domu.

Imponująca 100-metrowa przestrzeń i dwie kondygnacje wypełnione wzorniczymi arcydziełami to jednak nie wszystko. Właścicielki Mesmetric stworzyły także absolutnie prekursorską polskojęzyczną platformę z informacjami na temat produktów, marek i designerów: www.mesmetric.com, ponieważ wierzą, że świadome decyzje klientów zaczynają się od edukacji i łatwego dostępu do wiedzy.

Zajrzyjcie koniecznie i pod stacjonarny i pod wirtualny adres.

 

0 0 vote
Article Rating