MA concept to pracownia projektowania architektury wnętrz oraz sztuk wizualnych prowadzona przez Joannę Maciejewską, Absolwentkę Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Doświadczenie w projektowaniu zdobywała współpracując z trójmiejskimi pracowniami architektury wnętrz. 

Pracownia ceni sobie przede wszystkim indywidualne podejście do każdego projektu. Jak mówi sama założycielka: „Wnętrza, to scenografia dla ludzi, którzy będą w nich mieszkać, przebywać lub pracować. Naszym głównym założeniem jest stworzenie przestrzeni funkcjonalnych w swojej niepowtarzalności.”

Co ciekawe, słowa te są potwierdzone doświadczeniem Pani Asi, która nie ogranicza się do projektowania wnętrz domów, mieszkań czy przestrzeni publicznych, ale również projektowała scenografię dla Opery Bałtyckiej, Filharmonii Kaszubskiej czy Konsulatu Kultury w Gdyni.

Pracownia MA concept projektuje zarówno wnętrza prywatne jak i przestrzenie publiczne.

Każdy projekt, opiera się na indywidualnej rozmowie z inwestorem i jest odpowiedzią na jego wymagania oraz  potrzeby. Pracowania stawia przede wszystkim na kompleksowe wykańczanie wnętrz, zaczynając od inwentaryzacji, koncepcji po dobór i zaprojektowanie detali, czy dekoracji (grafik).

Niepowtarzalność domowych wnętrz tworzonych przez studio podkreślają obrazy malowane przez założycielkę, a dla przestrzeni publicznych pracownia tworzy identyfikację graficzną spójną z całą koncepcją wizualną.

Wszystkich wielbicieli nietuzinkowych projektów zapraszamy do śledzenia marki MA concept:

www: https://www.ma-concept.pl/

Instagram: https://www.instagram.com/maconcept.studio/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/joanna-maciejewska-480187136/

Facebook: https://www.facebook.com/maconcept.studio/

 

0 0 vote
Article Rating