Gdy aranżujemy domowe wnętrza, chcemy, by były nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i urządzone ze smakiem. Rozważnie wybieramy akcesoria, meble i dodatki, które razem stanowić mają doskonałą, spójną całość. Gdzie ich szukamy? M.in. w sklepie Artensen, oferującym inspirowane kultowymi projektami, jedyne w w swoim rodzaju przedmioty. Czego jeszcze – oprócz wyjątkowego designu – oczekują jego klienci?

Meble z najwyższej półki

W Artensen próżno szukać mebli wykonanych z niskiej jakość tworzyw sztucznych, których pełno w popularnych, wnętrzarskich sieciówkach. Klienci sklepu mogą liczyć na materiały z najwyższej półki, m.in. na drewno z dębu, orzecha włoskiego bądź palisandru. Oprócz mebli drewnianych, w Artensen znaleźć można meble i dodatki z włókna szklanego, charakteryzującego się zwiększoną wytrzymałością i stabilnością. Co więcej, materiał ten sprawia, że meble są proste w pielęgnacji i odporne na szkodliwe działanie środków czyszczących.

Perfekcyjne dopracowanie

Projektanci Artensen stawiają nie tylko na doskonałej jakości materiały, ale także na perfekcyjne dopracowanie każdego mebla. Dbałość o szczegóły widać w każdym meblu i dodatku: w kawowych stolikach, fotelach, jadalnianych krzesłach i wiszących lampach w loftowym stylu. Perfekcyjne dopracowanie sprawia, że meble i dodatki Artensen spełniają oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Idealne odwzorowanie

Meble Artensen idealnie odwzorowują projekty znanych, cenionych designerów i projektantow. W asortymencie sklepu znajdziecie m.in. krzesło inspirowane jednym z pierwszych projektów małżeństwa Eamsów z 1946 roku, fotel według projektu Teddy Bear chair autorstwa duńskiego mistrza wzornictwa, Hansa J. Wegenera i stolik kawowy przypominający słynne dzieło Eric Pfeiffer Mag.

Jeden mebel – wielka zmiana

W dobie chłodnych, skandynawskich wnętrz, poszukujemy mebli i dodatków, które nadają pomieszczeniom styl i podkreślają charakter mieszkańców. Szukajcie ich w ofercie sklepu Artensen! Odpowiednio dobrane przykuwać będą wzrok i doskonale dopełnią Wasze wnętrza. Jednocześnie odmienią je i sprawią, że pomieszczenia staną się stylowe, przytulne i ciepłe.

Funkcjonalność i wygoda to za mało – nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości. Dziś od mebli i dodatków klienci urządzający swoje wnętrza oczekują znacznie więcej. Asortyment marki Artensen pokazuje, że oczekiwania te nie są nierealne, a droga do ich spełnienia jest krótsza niż się wydaje. Zapraszamy: https://artensen.com.

0 0 vote
Article Rating