L’amour des fleurs – to marka, która powstała w 2016 roku, z miłości do piękna i tworzenia. W pracowni powstają produkty, które mają zachwycać zarówno wizualnie, jak również jakościowo. Celem jest tworzenie oryginalnych i pięknych, zgodnych ze sztuką florystyczną produktów. 

Symbolem marki nie bez powodu stał się motyl, który odzwierciedla piękno, szczęście oraz świadomość, a zdanie: Celebruj każdy dzień pięknymi chwilami stało się mottem L’amour des fleurs. Kolekcja marki bogata jest w subtelne bukiety, oryginalne flower boxy,  kwiatowe misie, szkatułki z różą niczym z bajki Piękna i Bestia czy dekoracje ślubne. Produkty doceniły wyjątkowe miejsca na mapie Trójmiasta, tj. prestiżowe hotele, ekskluzywne butiki mody, profesjonalne gabinety stomatologiczne oraz kosmetologiczne. L’amour des fleurs stara się podarować piękno w czystej postaci klientom, którzy doceniają i lubią najwyższą jakość w najmniejszych detalach. Praca to rzemiosło, sztuka, personalizowanie produktu pod preferencje każdego klienta.

W naszej ofercie można znaleźć stabilizowane, żywe róże, które utrzymują swoją naturalność do dwóch lat. Testowanie pierwszych róż zaczęliśmy kilka lat temu, dzięki temu mamy pewność, że posiadamy najlepszą odmianę. Nasi klienci zakochali się w tych kwiatach. To idealny prezent na każdą okazję, a dodatkowo będzie cieszył obdarowaną osobę przez bardzo długi czas. Ponadto stabilizowane róże są idealne do takich miejsc jak: butiki mody, restauracje, hotele, czy biura. Nie trzeba martwić się o wymianę kwiatów oraz o ich pielęgnację. Warto również dodać, iż są one pozbawione alergennych pyłków, a tym samym są idealnym rozwiązaniem dla osób, które posiadają tego typu alergie. Kolekcja stabilizowanych róż cały czas się powiększa, dostępna jest w całej palecie kolorystycznej oraz w kilku wielkościach. – mówi Magda Wydrowska, Właścicielka L’amour des fleurs.

L’amour des fleurs przygotowuje oprawę florystyczną na przyjęcia, zaręczyny, eventy firmowe oraz śluby. Można skorzystać z wybranych elementów jak i całej dekoracji „pod klucz”. Po więcej szczegółów zapraszamy na Fanpage marki. Wkrótce rusza również strona pod adresem www.ldfleurs.pl

0 0 vote
Article Rating