Co mówią o Tobie Twoje ubrania? Czego szukasz w modzie? Czy to w co się ubierasz pokazuje to kim naprawdę jesteś? Dla nas moda to integralny element naszego kolorowego świata. Poprzez nią wyrażamy siebie. Z pasji do niej powstał COLORAT. Marka, która łączy piękno, funkcjonalność i wygodę.

COLORAT to synonim…

Charyzmy. Nasza marka skierowana jest do ludzi przepełnionych dobrą energią. Kreatywnych, silnych, mających własne zdanie i bezkompromisowych.

Oryginalności. W modzie cenimy to, co unikatowe. Twoją indywidualność i wyjątkowość podkreślamy kolorem i krojem naszych ubrań. kolekcje tworzymy w limitowanych edycjach, a poszczególne modele sygnujemy.

Luzu. Bazując na wzorach i kolorach nie zapominamy o krojach, które dopasowujemy do funkcji i ich przeznaczenia. Nasze ubrania fascynują nie tylko pięknem, ale i wygodą.

Osobowości. Wierzymy, że moda wcale nie musi być nudna. Zabieramy Cię do planety kwiatów, zwierząt i kosmicznej przyrody. Wyobraź sobie Cobrę, Leoparda, Ćmę, Żurawie lub Pegazy w Lesie, Jungli czy w Maroko. Zdołasz? A to tylko wybrane nazwy naszych autorskich kolekcji…

Romantyczności. Inspiruje nas sztuka, muzyka i ludzie. Ich fantazja i wrażliwość. Tworzymy dzięki nim i dla nich. Granice naszej twórczości wyznacza nam jedynie nasza bezkresna wyobraźnia…

Autentyczności. Cenimy prawdę i jesteśmy fair również wobec środowiska. Z myślą o nim, jak i o jakości naszych ubrań, używamy jedynie naturalnych materiałów takich jak bawełna czy wiskoza oraz specjalistycznych, sportowych tkanin. Nasze dzieła są w 100% polskie.

Tożsamości. Wierzymy, że Twoje ubrania tworzą Ciebie, Twój unikatowy styl, Twoje Ja. My – jako COLORAT – pomagamy Ci świadomie wyrazić prawdziwego siebie.

COLORAT to my – Natalia, Ania, Kuba i Sławek. Jesteśmy firmą rodzinną z Gdańska. Kochamy wszelkie przejawy twórczości. Moda to dla nas integralny element naszego kolorowego świata. Poprzez nią wyrażamy siebie. To właśnie z naszej pasji do mody powstał COLORAT. Marka, która łączy piękno, funkcjonalność i wygodę. Podkreśla wyjątkowość, indywidualizm i oryginalność kobiet. Poprzez kolor wydobywa z nich ich prawdziwy charakter.

Jak to się zaczęło? Jak wyglądały początki? Skąd pomysł na markę?

Od zawsze interesowaliśmy się moda ,chociaż każdy z naszej czwórki na innym polu.
– moda częścią sztuki
– zauważyliśmy nisze w modzie (brak koloru w polskiej modzie)
– chcieliśmy pracować dla siebie i z sobą (rodzinna mała firma)
– esteci z urodzenia
– marka jest od 6 lat

Jaki jest Twój flagowy produkt, z czego jesteś najbardziej dumna/dumny?

Każda nasza kolejna kolekcja to nasz powód do dumy. Każda jest inna, nietuzinkowa, ma motyw przewodni, który stanowi podstawę wzoru. Chcemy by nasze klientki czuły się wyjątkowe więc w danej kolekcji mamy dosłownie po kilkanaście sztuk danej rzeczy – bomberek, legginsów, spódnic czy bluz. Każdy „produkt”, każda rzecz jest więc naszym flagowym dziełem. Aby się o tym przekonać trzeba nasze dzieła zobaczyć.

Jakie są plany na przyszłość związane z Twoją marką?

Chcemy nadal rozwijać się zgodnie z wartościami, które wyznajemy. Nie tworzymy ubrań dla mas. Chcemy doceniać indywidualizm naszych klientek, podkreślać ich wyjątkowość. Nie każdemu musi się to podobać, ale też nie o to chodzi. Tworzymy zgodnie z naszymi ideami, dla tych którzy podobne idee wyznają. Dzięki miłości jaką wkładamy w naszą pracę, nasza marka rośnie. Wychodzimy poza granice Polski, jednak cały czas podkreślamy, że z Polski jesteśmy. Zapraszani jesteśmy w coraz to bardziej egzotyczne miejsca – jak ostatnio na targi branżowe do Peru.

0 0 vote
Article Rating