Get Better Clinic w Gdyni to nowoczesne centrum zdrowia i dobrego samopoczucia, spełniające najwyższe standardy unijne. Nasi Pacjenci są traktowani zawsze indywidualnie – z wyjątkowym podejściem do każdego problemu czy dolegliwości. Nasza oferta obejmuje wlewy dożylne, zabiegi medycyny estetycznej oraz konsultacje z dietetykiem klinicznym.

Medycyna estetyczna wielu osobom poprawia komfort życia. Celem niektórych jest przywrócenie młodego wyglądu, a dla niektórych klientów to również chęć pozbycia się kompleksów, tak aby nabrać pewności siebie. Oferta medycyny estetycznej w Get Better Clinic to między innymi zabiegi z użyciem toksyny botulinowej – Azzalure, kwasów hialuronowych – Filorga czy osocza bogatopłytkowego. Zapraszamy również do skorzystania z mezoterapii i zabiegów z wykorzystaniem nici liftingujących.

Wszelkie zabiegi przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę lekarzy oraz pielęgniarek, a umiejętności i doświadczenie naszego zespołu potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami. Pracujemy jedynie na preparatach najwyższej jakości i zapewniamy pacjentom kompleksowe podejście do opieki zarówno podczas zabiegu jak i po. Oferta wlewów dożylnych skierowana jest głównie do osób z niedoborami witamin, przewlekle zmęczonych, nadużywających alkohol, pacjentów onkologicznych i sportowców. Specjalistyczne wlewy wspierają układ immunologiczny oraz nerwowy, przyspieszają rekonwalescencję po zabiegach chirurgicznych, poprawiają samopoczucie i witalność.

0 0 vote
Article Rating