Slovik to marka produkująca nietuzinkowe dodatki do garderoby. Naszym autorskim pomysłem są drewniane muchy otulone jedwabiem oraz innymi, szlachetnymi tkaninami.

Chcemy, aby produkty firmy Slovik stały się nie tylko alternatywą dla klasycznych, eleganckich dodatków, ale także aby w garderobach naszych klientów zagościło coś całkiem nowego – muchy, które będą chętnie zakładane również na co dzień idąc na zakupy, do biblioteki lub do kina. Odbiorcą naszych produktów jest każdy, kto lubi się wyróżniać, a także każdy, kto ma dość nudnych, sztampowych stylizacji i chciałby zmienić coś w swojej garderobie. Firma powstała z potrzeby tworzenia pięknych rzeczy, ale nie tylko. Chcemy również inspirować klientów do noszenia eleganckich ubrań i tworzenia własnych, ciekawych stylizacji. Natomiast nasze muchy mają służyć jako unikalny dodatek, nadając stylu i oryginalności.

Filozofią marki jest chęć przełamania rutyny i potrzeba odkrywania nowych dróg do tego, aby się wyróżnić, zachowując przy tym elegancki wygląd. Czasy kiedy na wesele, studniówkę czy rocznicę zakładało się prosty, czarny garnitur i białą koszulę niewątpliwie odeszły do lamusa. Różnorodność krojów, wzorów i kolorów sprawia, że myślenie o modzie męskiej się zmienia – mężczyźni coraz częściej i chętniej łączą ze sobą marynarki, spodnie, koszule czy kamizelki w zestawieniu z ciekawymi dodatkami. Muchy marki Slovik z pewnością podkreślą charakter i unikalność każdego mężczyzny, jest to więc idealny pomysł na prezent. Należy podkreślić, że Slovik nie spoczywa na laurach – marka wciąż się rozwija, dlatego warto śledzić jej poczynania – uchylając rąbka tajemnicy – w przyszłości będzie tworzyć dodatki premium nie tylko dla mężczyzn.

0 0 vote
Article Rating