Nasza firma powstała w 1999 roku, dokładnie 1 września tego roku obchodzimy 20 lecie założenia działalności.
Było w tym trochę przypadku. Opowiem w szybkim skrócie. Po 6 letnim pobycie w Italii wróciłem do polski i zacząłem szukać pracy, chciałem robić coś fajnego, a że zawsze lubiłem manualną pracę to trafiłem całkiem przypadkiem na biżuterię i tak już zostałem w tej branży aż do dzisiaj. Praca sprawia mi dużo radości i satysfakcji, bardzo lubię robić to co robię.

Kto jest odbiorcą Państwa oferty, czym się ona charakteryzuje?

Moimi klientkami są zarówno młode dziewczyny, jak i dojrzałe kobiety. Biżuterię sprzedaję na całym świecie, zaczynając od Polski, poprzez Francją, Holandię Stany Zjednoczone , Japonię czy Chiny. W Szwecji mam jedną klientkę, która wręcz kolekcjonuje moją biżuterię.

Kiedyś pisała do mnie pani z Kanady z nietypową prośbą. Jej babcia która umarła miała bransoletkę zrobioną przeze mnie. Ona ją odziedziczyła i chciała, abym dorobił do niej naszyjnik. Wyobraźcie sobie, że przyjechała po niego osobiście do Polski. To bardzo miłe. Coraz częściej trafiają do mnie mężczyźni. Zdarza mi się przygotowywać pierścienie lub obrączki, specjalnie dla nich.

Robimy też dużo obrączek złotych i pierścionków zaręczynowych. U nas można sobie po projektować razem ze mną i dodać kawałek siebie do obrączek lub pierścionka, spersonalizować go po swojemu.
Jeśli miałbym określić moich odbiorców w kilku słowach to należałoby powiedzieć, że tworzę dla kobiet odważnych, które lubią podkreślać swój styl.

Czym wyróżnia Państwa design?

Bardzo lubię nowoczesne wzornictwo prostotę, geometrię kształtu i perfekcyjne wykończenie. Moje wzornictwo wydaje się czasami mniej lub więcej funkcjonalne, ale zawsze jest wygodne i zawsze sprawia wiele radości klientom a o to tak naprawdę chodzi.

0 0 vote
Article Rating